Print

Ladies Nationals 2011-12

Triples

Round 1Round 2Round 31/4 Final1/2 FinalFinal
ARDROSSAN
15 - 24
GLASGOW
GLASGOW
19 - 12
GALLEON
GLASGOW
10 - 28
BLANTYRE
BLANTYRE
15 - 13
WEST of SCOTLAND
BLANTYRE
14 - 17
TEVIOTDALE
TEVIOTDALE
13 - 16
ARBROATH
IRVINE
13 - 19
GALLEON
WHITEINCH
10 - 23
BLANTYRE
BLANTYRE
24 - 11
EAST KILBRIDE


 


 
LANARKSHIRE
11 - 15
NEWTON STEWART
NEWTON STEWART
11 - 21
WEST of SCOTLAND


 


 
ALLANDER
8 - 22
WEST of SCOTLAND


 
PORTOBELLO
20 - 16
ALLOA
PORTOBELLO
11 - 16
EAST FIFE
EAST FIFE
23 - 9
EAST LOTHIAN
EAST FIFE
6 - 27
TEVIOTDALE
MIDLOTHIAN
13 - 19
EAST FIFE
STIRLING
17 - 15
PERTH
STIRLING
16 - 19
EAST LOTHIAN
EAST LOTHIAN
17 - 16
HEADWELL


 
FINTRY
13 - 26
TEVIOTDALE
TEVIOTDALE
16 - 13
BAINFIELD


 


 
TWEEDBANK
11 - 22
BAINFIELD


 
FORFAR
19 - 10
FRASERBURGH
FORFAR
18 - 12
BON ACCORD
FORFAR
15 - 13
ABERDEEN
FORFAR
7 - 24
ARBROATH
ARBROATH
16 - 15
COATBRIDGE
BUCHAN
14 - 16
BON ACCORD
GARIOCH
22 - 6
STONEHAVEN
GARIOCH
15 - 17
ABERDEEN
DUNDEE
15 - 16
ABERDEEN


 
INVERNESS
18 - 12
ELGIN
INVERNESS
4 - 18
ARBROATH


 


 
ARBROATH
19 - 8
TURRIFF


 
PRESTWICK
18 - 14
ABBEYVIEW
PRESTWICK
22 - 21
FALKIRK
PRESTWICK
19 - 17
WEST LOTHIAN
PRESTWICK
7 - 17
COATBRIDGE
BALBARDIE
11 - 18
FALKIRK
COWAL
WO WEST LOTHIAN
WEST LOTHIAN
WEST LOTHIAN
21 - 19
PAISLEY
PAISLEY
18 - 16
CLYDEBANK
AYR
21 - 20
CUMBERNAULD
AYR
11 - 23
AUCHINLECK
AUCHINLECK
8 - 19
COATBRIDGE


 


 
COATBRIDGE
25 - 17
DUMBARTON


 

Fixtures

28 January 12
09.30ARDROSSAN - GLASGOW 15 - 24Preliminary Round
09.30IRVINE - GALLEON 13 - 19Preliminary Round
09.30WHITEINCH - BLANTYRE (Mary Archibald Caroline Brown & Margaret Lethanm) 10 - 23Preliminary Round
09.30PORTOBELLO - ALLOA 20 - 16Preliminary Round
09.30MIDLOTHIAN - EAST FIFE 13 - 19Preliminary Round
09.30STIRLING - PERTH 17 - 15Preliminary Round
09.30EAST LOTHIAN - HEADWELL 17 - 16Preliminary Round
09.30FORFAR - FRASERBURGH 19 - 10Preliminary Round
09.30BUCHAN - BON ACCORD 14 - 16Preliminary Round
09.30GARIOCH - STONEHAVEN 22 - 6Preliminary Round
09.30DUNDEE - ABERDEEN 15 - 16Preliminary Round
09.30PRESTWICK - ABBEYVIEW 18 - 14Preliminary Round
09.30BALBARDIE - FALKIRK 11 - 18Preliminary Round
09.30COWAL - WEST LOTHIAN - WOPreliminary Round
09.30PAISLEY - CLYDEBANK 18 - 16Preliminary Round
09.30AYR - CUMBERNAULD 21 - 20Preliminary Round
14.00GLASGOW - GALLEON 19 - 12Round 1
14.00BLANTYRE (Mary Archibald Caroline Brown & Margaret Lethanm) - EAST KILBRIDE 24 - 11Round 1
14.00LANARKSHIRE - NEWTON STEWART 11 - 15Round 1
14.00ALLANDER - WEST of SCOTLAND 8 - 22Round 1
14.00PORTOBELLO - EAST FIFE 11 - 16Round 1
14.00STIRLING - EAST LOTHIAN 16 - 19Round 1
14.00FINTRY - TEVIOTDALE (Betty Gibson Joyce Dickey & Julie Forrest) 13 - 26Round 1
14.00TWEEDBANK - BAINFIELD 11 - 22Round 1
14.00FORFAR - BON ACCORD 18 - 12Round 1
14.00GARIOCH - ABERDEEN 15 - 17Round 1
14.00INVERNESS - ELGIN 18 - 12Round 1
14.00ARBROATH (Leanne Furye Trixie McKay & Caroline Ruxton) - TURRIFF 19 - 8Round 1
14.00PRESTWICK - FALKIRK 22 - 21Round 1
14.00WEST LOTHIAN - PAISLEY 21 - 19Round 1
14.00AYR - AUCHINLECK 11 - 23Round 1
14.00COATBRIDGE (Carol Condy Mhairi Buchanan & Janette Bray) - DUMBARTON 25 - 17Round 1
29 January 12
09.30GLASGOW - BLANTYRE (Mary Archibald Caroline Brown & Margaret Lethanm) 10 - 28Round 2
09.30NEWTON STEWART - WEST of SCOTLAND 11 - 21Round 2
09.30EAST FIFE - EAST LOTHIAN 23 - 9Round 2
09.30TEVIOTDALE (Betty Gibson Joyce Dickey & Julie Forrest) - BAINFIELD 16 - 13Round 2
09.30FORFAR - ABERDEEN 15 - 13Round 2
09.30INVERNESS - ARBROATH (Leanne Furye Trixie McKay & Caroline Ruxton) 4 - 18Round 2
09.30PRESTWICK - WEST LOTHIAN 19 - 17Round 2
09.30AUCHINLECK - COATBRIDGE (Carol Condy Mhairi Buchanan & Janette Bray) 8 - 19Round 2
14.00BLANTYRE (Mary Archibald Caroline Brown & Margaret Lethanm) - WEST of SCOTLAND 15 - 13Quarter-Final
14.00EAST FIFE - TEVIOTDALE (Betty Gibson Joyce Dickey & Julie Forrest) 6 - 27Quarter-Final
14.00FORFAR - ARBROATH (Leanne Furye Trixie McKay & Caroline Ruxton) 7 - 24Quarter-Final
14.00PRESTWICK - COATBRIDGE (Carol Condy Mhairi Buchanan & Janette Bray) 7 - 17Quarter-Final
31 March 12
09.30BLANTYRE (Mary Archibald Caroline Brown & Margaret Lethanm) - TEVIOTDALE (Betty Gibson Joyce Dickey & Julie Forrest) 14 - 17Semi-Final
14.00ARBROATH (Leanne Furye Trixie McKay & Caroline Ruxton) - COATBRIDGE (Carol Condy Mhairi Buchanan & Janette Bray) 16 - 15Semi-Final
1 April 12
11.00TEVIOTDALE (Betty Gibson Joyce Dickey & Julie Forrest) - ARBROATH (Leanne Furye Trixie McKay & Caroline Ruxton) 13 - 16FINAL

Search

Club Login


Forgot your password?
HORIZON website powered by Joomla!®